کود کامل برای درخت

کود کامل برای درخت

  • Super User
  • Industry
تلاش برای کشف چگونگی کود دهی درختان و درختچه ها می تواند کمی گیج کننده باشد. به هر حال، آنها بسیار بزرگتر از گیاهان آپارتمانی و گل های باغچه ما هستند! فرمول های مورد نیاز متفاوت هستند و روش هایی که ما برای اعمال استفاده می کنیم می تواند کمی متفاوت باشد. آیا می خواهید درختان و درختچه های خود را تقویت کنید تا بتوانند در بهار پر از رنگ و قوت بگذرند؟
کود درخت

چگونه یک درخت را بارور کنیم؟

  • Super User
  • Industry
دلیل اصلی کود دهی درختان و درختچه ها تقویت سلامت آنهاست تا آمادگی بهتری برای مبارزه با آفات، بیماری ها و استرس های محیطی داشته باشند. در حالی که کود نمی تواند همه مشکلات یک درخت را حل کند، اما به آن فرصت مبارزه می دهد.
کود مایع

کود مایع چیست؟

کود مایع چیست؟ کود مایع نوعی غذای گیاهی است که به شکل مایع در می آید. استفاده از کودهای معدنی اغلب ساده‌تر است و زمانی که گیاهان به آن بیشتر نیاز دارند - زمانی که علائم استرس را نشان می‌دهند - می‌توان آن را اعمال کرد.

آفات و بیماری های گیاهی

باغبانی در حیاط شما جنبه های مثبتی دارد، اما یک جنبه منفی هم دارد: آفات و بیماری هایی که به گیاهان زیبا و سبزیجات خوشمزه خانگی شما حمله می کنند. این حملات معمولاً برای گیاه کشنده نیستند، اما نظارت منظم بر باغ شما را به اندازه کافی زودتر از یک مشکل آگاه می‌کند تا از آسیب‌های عمده جلوگیری کرده و آن را در جوانه‌ها از بین ببرد. 
انواع کود

انواع کود

گزینه های زیادی برای نحوه انتقال مواد مغذی به گیاهان وجود دارد. بسیاری از باغبانان از ترکیبی از کودها و تکنیک های مختلف استفاده می کنند.